У Турківському НВК № 1 працював англійсько-німецький мовний табір «English +German»

У Турківському НВК № 1 з 29.05 по 06.06 працював англійсько-німецький мовний табір «English +German» , який складався з двох загонів «Freundschaft» і «Modern teens», де учні удосконалювали дві іноземні мови : німецьку і англійську. В роботі табору були залучені учні 5- 8 класів у кількості 26 осіб . Основна мета табору – це спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, зацікавити у їх вивченні та вдосконаленні. В процесі спілкування і мовних ігор учні вдосконалювали свою розмовну мову, долали мовний бар’єр, відпочивали і навчалися одночасно.
Цікаво та змістовно проходили години, проведені у таборі. Діти в ігровій формі пізнавали навколишнє середовище: відвідали парк, міський стадіон; проводили спортивні змагання, інтерактивні ігри, фізичні руханки.
Школярі інсценізували казку «Попелюшка» , переглядали анімаційні фільми.
Також школярі відвідали музей АТО, де Микола Коноваленко розповів їм про події на Сході.
На завершення мовного табору учні підготували стінгазету, де помістили матеріал про цікаво проведений час у мовному таборі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*