У центрі Львова навчатимуть, як надавати першу невідкладну медичну допомогу

У п’ятницю, 11 вересня, з нагоди Всесвітнього дня невідкладної медичної допомоги навпроти Львівського театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької (проспект Свободи, 28) відбудеться майстер-клас з основ надання домедичної допомоги та показові виступи бригад екстреної медичної допомоги. Початок заходу об 11:00 годині.

Майстер-клас проводитимуть спеціалісти Львівського центру медицини катастроф, які пройшли відповідну підготовку для такого виду діяльності в Україні та за кордоном, а також отримали сертифікати інструктора-викладача. Медики використовуватимуть муляжі та манекени.

До участі у цьому заході запрошуємо студентів-волонтерів Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, працівників Львівської станції швидкої медичної допомоги та членів Ради молодих лікарів Львівщини.

Запланована також демонстрація санітарних автомобілів різних вікових категорій та моделей, які використовувались у службі швидкої медичної допомоги.

Детальніше за номером телефону: (032) 276-23-60

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*