У Трускавці відбулось виїзне засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Виїзне засідання колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відбулось цього тижня у Трускавці. Окрім членів колегії управління,у засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрації та міст обласного значення, запрошені гості.

Начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як зазначив, що надзвичайно важливо в час глобальних змін зберігати спорт одним із пріоритетних напрямків.

«Потрібно, аби фізична культура та спорт продовжували розвиватись як на місцевому, так і на загальнодержавному рівні», – наголосив Роман Хім‘як.

Відтак, упродовж засідання говорили про стан і перспективи розвитку фізичної культури та спорту міст обласного значення. Йдеться, зокрема, про Трускавець, Борислав, Моршин та Дрогобич.

Розглядали також питання профілю галузі фізичної культури та спорту Львівської області в рамках підготовки проекту Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року та нові акценти державної політики.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*