У Трускавці пройшла Х Міжнародна конференція «Птахівництво-2014»

10405286_280957798771347_6326072692571159713_n

За вісім місяців цього року на Львівщині вироблено понад 30 млн. тон м’яса птиці, понад 33 млн. яєць та понад 11 млн. тон поголів’я птиці. Це незначна частка порівняно із масштабами України, однак потенціал Львівщини є достатнім у цій галузі, зокрема – науковий, технологічний, ресурсний. В області сьогодні є понад 90 тис. га незадіяної землі. Це значний потенціал для кормової бази та будівництва нових ферм.

Про це 23 вересня повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Йосиф Ситник у м.Трускавець на Х Міжнародній конференції «Птахівництво-2014» та урочистостях з нагоди 50-річчя організації промислового птахівництва України.
На Львівщині функціонує понад 40 сільськогосподарських підприємств галузі птахівництва, з яких 27 господарств займаються вирощуванням бройлерів, 8 – виробництвом яєць, 5 – розведенням гусей.

За словами Йосифа Ситника, промислове птахівництво України – це та модерна галузь, яка фактично створила саму себе.
«Саме через ваш здоровий лобізм, – звернувся до підприємців Йосиф Ситник, – ви змогли вчасно і швидко гармонізувати технологічні процеси своєї галузі із стандартами ЄС . Це допомогло нам вийти у цій галузі на європейські ринки. Ви сьогодні є прикладом для інших напрямів національного АПК. Ваш приклад показує, що український виробник може конкурувати на міжнародних ринках і бути шанованим з позицій безпеки та якості своєї продукції».

В урочистих також взяли участь: Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка, керівники підприємств і міжнародних об’єднань птахівників, голови національних асоціацій, народні депутати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*