У травні відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

news-img288_b

Починаючи з 2000 року, український Уряд реалізує Програму перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва. Ця Програма, здійснювана під егідою Міністерства економічного розвитку та торгівлі, є важливим інструментом сприяння економічним реформам у країні.

Як повідомляють у департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації, 22-23 травня цього року, у рамках згаданої Програми, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування в Німеччині за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.

Дана Програма сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

Кандидати на участь у Програмі мають відповідати наступним вимогам:

• наявність повної вищої освіти;

• досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік;

• добре знання німецької або англійської мови;

• вік не старший за 45 років.

Стажування триватиме один місяць. Мови: німецька, англійська, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).

Для того, щоб взяти участь у конкурсному відборі, слід зателефонувати до Міністерства економічного розвитку та зареєструватись на конкретну дату, тел. 285-51-82, 285-62-89.

Окрім цього, також необхідно підготувати наступні документи:

– анкети українською мовою (три форми): анкета спеціаліста, інформація про підприємство, рекомендація керівника (доступні для завантаження на сайті Мінекономрозвиткуwww.me.gov.ua у розділі МЦПК – Інформація для… Претендентів на перепідготовку і слухачів – Програма для заповнення анкет);

– анкету англійською, німецькою чи російською мовами (в залежності від вибору мови стажування кандидатом), щодо доступна для завантаження на сайті www.inwent.org.ua в розділі Програма підготовки менеджерів – Інформація для кандидатів на стажування;

– проектне завдання (методичні рекомендації щодо його розробки можна переглянути на сайтіwww.inwent.org.ua);

– копія диплому про вищу економічну освіту;

– копія першої сторінки паспорту України;

– копія першої сторінки закордонного паспорту;

– рекомендацію регіональної робочої групи (надається Львівською регіональною робочою групою. Контактна особа – Уляна Юрчак, тел.(032)261-29-40, e-mail: infra@loda.gov.ua).

Зазначимо, що усі вказані документи необхідно принести на конкурсний відбір, а також додатково надіслати до Мінекономрозвитку України на електронну пошту:kodatskaya@me.gov.ua.

Більш детальну інформацію можна знайти на веб-сайті www.inwent.org.ua у розділі «Програма підготовки менеджерів».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*