У травні Міненерговугілля представить концепцію реформування вугільної галузі

У п’ятницю, 6 травня, міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, у рамках робочої поїздки на Львівщину, зустрівся з керівниками вугільних підприємств Львівсько-Волинського басейну, представниками трудових колективів та профспілок. Участь у нараді, котра відбулась у Червонограді, також взяли перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та народні депутати. 

Міністр обговорив питання розвитку вугільної галузі, покращення фінансового стану підприємств, оптимізації роботи, шляхів розв’язання соціальних проблем.

Ігор Насалик також повідомив, що у травні на засіданні Національної ради реформ планує представити програму розвитку паливно-енергетичного комплексу, зокрема Концепцію реформування вугільної галузі. “Концепція буде спрямована насамперед на людину, безпеку праці гірників, покращення виробничих показників”, – наголосив міністр.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*