У Тернополі представили туристичний та рекреаційний потенціал Львівщини

DSC_6099

Департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації представив туристичний та рекреаційний потенціал Львівської області на V Західноукраїнській туристичній виставці-фестивалі, котра відбулась 18-19 травня у м. Тернопіль.

Виставковий захід було реалізовано з метою всесторонньо представити внутрішній продукт як перспективу подальшого розвитку ринку туристичних послуг України.

Для гостей виставки було передбачено широку ділову програму, зокрема спеціалізовані семінари, конференції, презентації, а також рекламно-інформаційний тур туристичними місцями Тернопільщини.

Особливе зацікавлення у візитерів викликала туристична експозиція Львівської області, а саме туристичні путівники, карти, буклети, а також промоційні матеріали туристичних підприємств регіону.

Зазначимо, що участь у виставці стала доброю нагодою для налагодження контактів з представниками влади та туристичної галузі інших областей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*