У Tech StartUp School Львівської політехніки стартувала Вища школа публічного лідерства

Сьогодні, 18 лютого, у Tech StartUp School Львівської політехніки розпочала роботу Вища школа публічного лідерства. Лідери із різних сфер діляться власним досвідом публічного управління державними та приватними структурами, органами місцевого самоврядування, розкажуть про нове публічне врядування та суспільні мережі.

Перший день навчання присвячений регіональній політиці та новим підходам до врядування. Про політику розвитку Львівської області слухачам Школи розповів заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів. Зокрема Роман Филипів зупинився на таких галузях розвитку області – економічній, фінансовій, аграрній політиці, політиці енергетичної безпеки, розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та зв’язку, ЖКГ, політиці просторового розвитку, розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, дозвілля та спорту, соціального захисту, збереження культурної спадщини, екологічній, молодіжній, безпековій політиці, політиці децентралізації та політиці розвитку.

Також в межах першого дня ментори із значним практичним досвідом розповіли про інвестиції, приділяючи особливу увагу розвитку альтернативної енергетики.

У наступні чотири дні, учасники Школи дізнаються про планування розвитку території, зокрема новітні  ідеї та практики у плануванні та будівництві модерних об’єктів, новий публічний менеджмент та політичні ризики публічної політики. Також почують про те, як побудувати успішну громаду та ознайомляться і з методами та техніками публічного менеджменту.

Завершальний день навчання присвятять науці, культурі та новітнім технологіям, як чинникам розвитку територій. Слухачі дізнаються про креативне місто, реформування охорони здоров’я на Львівщині.

Вища школа публічного лідерства триватиме до 22 лютого.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*