У Сянківському освітньому закладі І-ІІ ступенів відбувся перегляд національно-потріотичного, історико-драматичного фільму «Жива»

20180315_142803[1]

У четвер, 15 березня, у Сянківському освітньому закладі І-ІІ ступенів відбувся перегляд національно-потріотичного, історико-драматичного  фільму Тараса Химича «Жива», що побудований на реальних подіях. які відбувалися в 50-х роках ХХ століття у Карпатах. 

20180315_142609[1]

Перед показом фільму Марканич М.В., вчитель історії, розповіла про події, яким присвячено фільм. Вона наголосила на тому, яку роль відіграють такі фільми у пізнанні історії, а також про мету, яку ставила перед собою знімальна група проекту. Цей  фільм є своєрідним відображенням подій, які відбувалися у нашій місцевості у 50 роках ХХ століття.

На показ фільму прийшли учні 5-9 класів, які після завершення перегляду мали змогу поділитися своїми враженнями, задати запитання та просто поспілкуватись на цікаві для них історичні теми. Учні співпереживали з героями фільму, адже їм багато невідомо про те, як героїчно боролися за державну незалежність наші діди і прадіди  після Другої  світової війни. Під час перегляду фільму, діти затаїли подих, переживаючи за головну героїню – Анну Попович та події, які відбувалися навколо неї. Всім дуже сподобався цей фільм, залишились хороші враження, емоційні піднесення та гордість за героїчну боротьбу справжніх українців-націоналістів.

Марканич  І.І., завідувач бібліотечного фонду, рекомендував низку художніх творів, які було б варто прочитати на дозвіллі, в яких перегукуються події тих часів:  Івана Патриляка “Перемога або смерть. Український визвольний рух, 1939-60-ті роки»”, Володимира В’ятровича “Історія з грифом Секретно. Таємниці українського минулого з архівів КГБ” і «УПА – історія нескорених»  та інші.

Діти із задоволенням відгукнулися на пропозицію вчителя української мови та літератури Василечко М.М.: написати відгук та дати власну оцінку подій переглянутого фільму.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*