У суботу Львів прийматиме Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Багіра – 2013»

1206109789_080321_gimn06014-15 грудня в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України стартує ХVІІІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Багіра – 2013».

Щорічно до Дня Святого Миколая цей традиційний дитячий турнір відбувається у Львові. Його незмінним організатором є львівський спортивний клуб «Багіра» за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної федерації художньої гімнастики.

Зазначимо, що цьогоріч у змаганнях очікується участь гімнасток із Польщі, Угорщини, Чехії, Латвії, Росії, Ірландії, Естонії, Люксембургу та 25 клубів з різних міст України.

У рамках змагань 15 грудня також відбудеться концертна програма «Свято Миколая» та показові виступи з художньої гімнастики. Початок о 14.30 год., за адресою: м. Львів, вул. ген. Грекова, 1.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*