У стінах Львівської ОДА львівське лобі домовилося про співпрацю

Львівщина демонструє єдність та домінантність державних інтересів над партійними, — таке резюме зустрічі за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, голови Львівської обласної ради Петра Колодія та Львівського міського голови Андрія Садового та народних депутатів, які утворили в Верховній Раді України групу “Львівщина”, яка відбулася 29 січня у стінах Львівської ОДА.

Учасники зустрічі багато уваги приділили виробленню спільних позицій по відстоюванню питань, які є нагальними для Львівщини. У центрі уваги були питання, пов’язані з проведенням в Україні АТО. Зокрема, варіанти надання житла учасникам АТО, які отримали поранення та інвалідність, допомога сім’ям загиблих, реабілітація воїнів тощо. І, звичайно, лобіювання інтересів підприємств Львівщини, які можуть виконувати замовлення Міністерства оборони.

Крім цього, говорили про необхідність удосконалювати законодавчу базу по децентралізації фінансування освіти та медицини, зокрема можливість скеровування зекономлених коштів медичної та освітньої субвенції на капітальні видатки в цих галузях.

Також домовилися відстоювати необхідність залучення більшої кількості коштів на відновлення дорожньої інфраструктури області, в тому числі при перегляді Державного бюджету України у лютому.

“Є проблеми, які не залежать від мажоритарного округу чи партійності, є концептуальні проблеми регіону, які нам з вами необхідно вирішувати. На Львівщину нині дивиться багато людей”, — наголосив голова ЛОДА Олег Синютка, звертаючись до учасників зустрічі.

Учасники зустрічі домовилися про принципи подальшої співпраці та проведення регулярних зустрічей чи у Львові, чи у Києві, де депутатська група “Львівщина” проводитиме засідання щочетверга.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*