У Старосамбірському районі оштрафували порушника, який незаконно відвантажував тверді побутові відходи

Сьогодні, 20 травня, працівники департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Львівській області провели перевірку дотримання вимог законодавства у сфері благоустрою населених пунктів Старосамбірського району.

У ході перевірки на території, яка знаходиться в адміністративному підпорядкуванні Стрільбицької сільської ради, виявили хаотично розміщене сміття на узбіччі дороги до полігону твердих побутових відходів м. Старий Самбір.

За результатами перевірки вжили відповідних заходів держекоконтролю. Окрім того, в ході здійснення перевірки виявили та затримали порушника, який незаконно відвантажував тверді побутові відходи на землях запасу Слохинівської сільської ради в урочищі «Широкі стаї».

На порушника склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення».

Львівська облдержадміністрація наголошує на необхідності неухильного дотримання правил благоустрою населених пунктів та відповідальності у разі їх порушення, оскільки зазначені рейди та перевірки працівниками департаменту та інспекції будуть проводитись регулярно.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*