У службі зайнятості склали портрет безробітного

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості проаналізував  статистичні дані, якими володіє служба зайнятості, стосовно безробітних Львівщини. Відтак, фахівці склали портрет сучасного непрацюючого.

Статистика говорить, що за допомогою у працевлаштуванні частіше звертаються жінки, аніж чоловіки – 54% проти 46%, віком 30-34 роки. Їхня кількість сягає 2,9 тис. осіб або 15,7%. За професійним ознаками, найбільшу частку серед безробітних складали: законодавці, вищі державні службовці, керівники та менеджери (19,0%). Майже третина (33,3%) клієнтів обласної служби зайнятості мають повну вищу освіту, майже стільки ж (32%) завершили професійно-технічні навчальні заклади.

Причиною втрати роботи для більшості є звільнення за згодою сторін – 42,9%. Серед зареєстрованих безробітних в області переважають мешканці міських поселень, їхня частка у складі пропозиції робочої сили становить 59%. Найбільша кількість тимчасово непрацюючих, зареєстрована у Львівському міському центрі зайнятості.

Отож, підсумовуючи дані, отримуємо портер типового безробітного Львівщини – це  львів’янка віком 30-34 роки, з повною вищою, або ж професійно-технічною освітою, що була звільнена з останнього місця роботи за згодою сторін. Ймовірно, її не влаштовував рівень оплати праці, чи відсутність умов для побудови професійної кар’єри. У минулому вона займала керівні посади, можливо, навіть, у державних структурах. Відтак, надалі вона шукатиме роботу, яка б була схожа на попередню, але з більшими перспективами та фінансовою винагородою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*