У січні Олег Синютка зустрінеться з бійцями 24-ї механізованої бригади

У суботу, 16 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрінеться з бійцями 24-ої окремої механізованої бригади, котрі боронили східні кордони нашої держави від російського загарбника. Спільно з керівником області українські воїни зможуть обговорити усі нагальні потреби.

Таку зустріч Олег Синютка ініціював за результатами загальних зборів демобілізованих учасників АТО, які відбулись 12 грудня. Бійці 24-ої бригади скаржились на байдужість військового керівництва до їхніх проблем, зокрема стосовно видачі посвідчень учасників АТО та виплати винагород за успішно виконані бойові завдання.

Нагадаємо, що голова Львівської ОДА регулярно зустрічатиметься з демобілізованими учасниками АТО та членами їх сімей. Крім того, з початку року він окремо зустрінеться та поспілкується із воїнами АТО, які перебували у полоні бойовиків.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*