У січні місяці на продовольчих ярмарках Львівщини реалізовано 163,86 тонн сільськогосподарської продукції

У Департаменті агропромислового розвитку повідомляють, що впродовж січня 2013 року в області було проведено 36 продовольчих ярмарків, на яких реалізовано 163,86 тонн сільськогосподарської продукції на суму 845,97 тис. гривень. Як зазначають у Департаменті, аналіз цінових спостережень засвідчує ефективність проведення ярмарків, оскільки, покупці мають можливість придбати сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки за цінами виробника.

Учасники ярмарків забезпечуються місцями та належними умовами для торгівлі, а також користуються пільгами зі сплати за оренду торгового місця, що дозволяє знизити ціну на представлену ними продукцію.

Такі ярмарки проводять з метою стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку, збільшення обсягів реалізації продукції та повнішого задоволення потреб населення Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*