У школах Турківщини відбудеться акція «Незабудки пам’яті», присвячена вшануванню жертв Голодомору та політичних репресій

З ініціативи Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації 23 листопада в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини пройде акція «Незабудки пам’яті».

Захід відбудеться з метою відзначення роковин Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій в Україні, виховання в учнівської молоді патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу.

Підготовку до акції «Незабудки пам’яті» в загальноосвітніх навчальних закладах Турківщини розпочато. Виготовляється панно темного кольору великих розмірів, яке своїми обрисами нагадує картографічну територію України та символізує трагічні події Голодомору 1932-1933 років в Україні. Панно виготовляється так, щоб до нього за допомогою шпильки можна прикріпити символічну квітку – незабудку.

На уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва, виховних годинах кожен учень може виготовити незабудку з цупкого паперу. Дирекцією школи складається графік прикріплення кожним класом до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій до темного панно квітки. Згідно графіку 23 листопада кожен клас разом з класним керівником підходитиме до темного панно, на якому учні прикріплять власноруч виготовлені квітки. Під час проведення акції буде забезпечено скорботний музичний супровід.

Також 24 листопада ввечері учні запалюватимуть вдома на підвіконнику свічку пам’яті.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*