У школах області триває профорієнтаційна кампанія

Новий навчальний 2019-2020 рік тільки розпочався, однак профорієнтаційна робота зі шкільною молоддю, яку проводить служба зайнятості, не призупинялася і в літній період.

“Посадовці центрів зайнятості та філій Львівського обласного центру зайнятості систематично організовують зустрічі із старшокласниками, щоби убезпечити їх від безробіття в майбутньому, спонукати обирати професії, які є затребуваними на ринку праці та відповідають їхнім індивідуальним якостям, нахилам і уподобання”, – повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк.

За його словами, під час канікул виїзні акції проводилися у літні оздоровчі табори, де юним відпочивальникам в ігровій формі спеціалісти служби зайнятості розповідали про правила вибору фаху, складові вдалого професійного самовизначення «хочу-можу-треба», організовували цікаві конкурси, змагання чи вікторини.

Із початком занять відновлюються профорієнтаційні уроки у школі з демонстрацією соціальних роликів, а також професіографічні екскурсії на виробництво, зустрічі з представниками різних професій або бізнес-кіл.

Загалом упродовж восьми місяців поточного року майже 500 різних за форматом профорієнтаційних або профінформаційних заходів відвідали 20,5 тис школярів.

Під час діалогу майбутнім абітурієнтам пропонують пройти тестування в онлайн режимі на «Платформі профорієнтації», що розміщена на сайті Державного центру зайнятості за посиланням , або відвідати центри зайнятості, аби разом із компетентним фахівцем реально оцінити власні здібності, інтереси, можливості та перспективи працевлаштування у різних сферах господарської діяльності.

Окрім того, у січні-серпні поточного року в області відбулося 130 методичних семінарів з питань організації профорієнтаційної роботи, у яких взяли участь понад 1,5 тис працівників закладів освіти та батьків.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*