У школах Львівщини цього тижня згадуватимуть жертв голодоморів та політичних репресій

Упродовж 23-27 листопада в загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини відбуватимуться виховні та тематичні заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв голодоморів, та уроки історії на тему: “Жертви голодоморів та політичних репресій”.

Про це інформує департамент освіти і науки ЛОДА.

Зокрема, 26 листопада у приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбудеться круглий стіл “Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу” за участі науковців і вчителів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Початок заходу – о 14.00 год.

27 листопада в усіх загальноосвітніх навчальних закладах області пройде “Урок пам’яті”. Також у цей день буде проведено обласну акцію серед учнівської молоді “Незабудки пам’яті”, присвячену вшануванню пам’яті жертв голодоморів.

Окрім цього, традиційно учні та педагоги загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів увечері 28 листопада запалять на підвіконниках своїх будинків свічки пам’яті, які нагадають про трагічні події голодоморів та політичних репресій в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*