У школах Львівщини створять “Книгу пам`яті Героям України”

Упродовж 2016 року у школах області триватиме акція “Книга пам`яті Героям України”, під час якої школярі та вчителі проводитимуть зустрічі з учасниками бойових дій на Сході. На основі зібраних спогадів  про новітніх героїв України формуватимуть відповідні книги пам’яті.   

Про це повідомила директор департаменту  освіти і науки Львівської ОДА  Олександра Небожук.

“Під час акції учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів вивчатимуть життєвий шлях героїв України, – зазначила Олександра Небожук. – Зокрема зустрічатимуться з рідними та близькими, побратимами учасників АТО та збиратимуть про них спогади. Цими матеріалами поповнюватимуть і експозиції шкільних музеїв та куточки бойової слави”.

За словами директора департаменту, такі “Книги пам’яті” створять у кожній школі. На їх основі формуватимуть окремі книги у районах.

Також в межах акції обговорюватимуть можливість присвоєння школам імені героїв АТО. Одним із її напрямів стане і опіка над дітьми героїв України, зокрема вивчення їх потреб.

Планують у межах акції налагоджувати співпрацю з громадськими об’єднаннями патріотичного спрямування, волонтерами, учасниками антитерористичної операції у проведенні заходів з національно – патріотичного виховання дітей та молоді, зокрема під час проведення літньої відпочинкової кампанії 2016 року.

Акцію організовують департамент освіти і науки ЛОДА спільно із  Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та обласним учнівським парламентом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*