У Шевченківському гаю відсвяткували Воскресіння

Сьогодні, 5 травня, у Провідну неділю, У Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького відбувся щорічний благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом».

Вже водинадцяте фестиваль організовує БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ  за підтримки служби у справах дітей облдержадміністрації.

У програмі цьогорічного фестивалю Архиєрейська Літургія, концерт за участі  відомих українських музикантів та  15 різнопланових майданчиків.

У святкуванні взяв участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

«Такі фестивалі визначають нашу національну ідентичність. Вона базується на історичній пам’яті, духовних та культурних традиціях, а також на сімейних цінностях. Нам є про що пам’ятати та чим пишатися. Століття творення нашої державності повинно вселити у нас впевненість, що ми багата та духовна нація. Культурні цінності та традиції – це теж привід для гордості. На таких фестивалях збираються цілі родини, аби передавати наші цінності від покоління до покоління. Святкуймо Воскресіння разом – це гасло, яке, йдучи з Львівщини повинно поширитись на всю Україну. Адже якщо оці засадничі речі запанують на всій території країни, тоді будемо мати єдину націю та єдину державу», – зазначив Роман Филипів.

Цьогорічною особливістю став Великодній пробіг, який залучив присутніх до спортивного драйву. Окрім того, всі охочі змогли навчитися розписувати пряники, створювати віночки з лози, відкрити для себе незвідані грані писанкарства.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*