У Шевченківському гаю відбувся фестиваль “Святкуємо Воскресіння разом”

У неділю, 8 травня, у музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” провели восьмий всеукраїнський фестиваль “Святкуємо Воскресіння разом”. Щороку цей захід відвідує близько 10 тисяч людей.

“Важко підібрати слова, аби висловити радість від того, що ми вкотре зібрались на цьому святому місці, щоб відсвяткувати Воскресіння разом”, – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний.

Під час фестивалю також проводили різноманітні конкурси для молоді та дітей різного віку, зокрема, із виготовлення витинанок, прикрас зі шкіри, орігамі, розпису писанки-пряника, флористики. Для дітей увесь день працював майданчик із забавами та конкурсами. Гості також могли взяти участь у благодійних лотереях. Відвідувачів фестивалю розважали відомі українські виконавці, діти з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, колективи з різних парафій.

Також кожен гість також мав можливість поспілкуватись про духовне на інтелектуальному майданчику фестивалю. Майже кожен майданчик, представлений під час фестивалю, стосувався діяльності різноманітних структур Львівської архиєпархії УГКЦ.

Слід зазначити, що організували фестиваль у співпраці із Львівською обласною адміністрацією, Центром дитячої та юнацької творчості Галичини, мережею аптек “D.S”, компанією “AVE Львів”, ВАТ “Троттола”, ТзОВ ТВК “Львівхолод”.

До речі, Юрій Підлісний також запросив усіх присутніх відвідати святкування Дня родини та Дня захисту дітей, який відбуватиметься 29 травня у Парку культури.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*