У Шевченківському гаю відбудеться фестиваль “Святкуємо Воскресіння разом”

У неділю, 8 травня, в Музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” відбудеться восьмий всеукраїнський фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”.  Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації  Володимир Лис.

“Святкуймо Воскресіння Разом” – фестиваль, який Українська Греко-Католицька Церква проводить традиційно з 2009 року у Шевченківському гаю. Мета фестивалю у християнський спосіб відзначити свято Воскресіння на рівні громади Львова та області, підняти дух українців, підтримувати та розвивати українські традиції, творити коло благодійників, відкритих на найактуальніші потреби громади”, – розповідає Володимир Лис.

В ході програми відбудеться Архиєрейська Літургія, майстер-класи, гаївки та забави для дітей та молоді, благодійна лотерея та ярмарок, концерт сучасної української музики за участі Маріанни Ільків, Софії Федини, Олесі Киричук,  [Все про…], гуртів “ТроєЗілля”, “ДоСхідСонця”, переможців Всеукраїнського Фестивалю духовної пісні “Струни душі” (ЦТДЮГ).

Щороку фестиваль відвідують 8 – 10 тисяч гостей. Організаторами фестивалю є Львівська Архиєпархія УГКЦ та Фундація духовного відродження УГКЦ, а співорганізаторами фестивалю виступає Служба у справах дітей Львівської облдержадміністрації, Львівська міська рада, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини “Погулянка”.

Розпочнуться заходи в 11:00 і триватимуть до 20:00 год.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*