У селі Нижня Яблунька триває будівництво школи

У суботу, 12 серпня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка здійснив робочий виїзд у село Нижня Яблунька Турківського району та оглянув будівництво школи. На території активно проводять внутрішні ремонтні роботи, які планують завершити до 28 серпня.

Також в межах візиту очільник області спільно з головою Турківської РДА Олександром Лабецьким, керівником управління капітального будівництва Львівської ОДА Олегом Пелихом та керівниками підрядної організації провів робочу нараду з питань будівництва школи у селі.

20800364_1174513292693090_732023094143684768_n

 

На сьогоднішній день активно ведуться внутрішні ремонтні роботи, які заплановано завершити до 28 серпня. Вже проведено демонтаж старої будівлі школи. Наступного тижня заплановано розпочати роботи з проведенням зовнішніх мереж, а також провести планування пришкільної території.

Зазначимо, що першу чергу Н.Яблунської ЗОШ І-ІІ ст. заплановано завершити до 1 вересня, відтак діти, які мешкають у селі, у навчальному році відвідуватимуть уроки  у нових приміщеннях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*