У Самборі поховали трьох військових, які загинули в зоні АТО

У Самборі відбулися похорони трьох військовослужбовців інженерного полку, які 31 серпня цього року загинули в боях з терористами на сході країни. Траурний кортеж, що прибув Дніпропетровська, зустрічали близькі та рідні загиблих, тисячі жителів міста й навколишніх сіл.

На площі Пам’яті за загиблими святі отці відправили панахиду, під час якої із словами скорботи та проповіддю до батьків, рідних загиблих воїнів та усіх присутніх звернувся настоятель храму Івана Хрестителя отець Ігор Поливка.

Позатим, під вигуки “Герої не вмирають!, Слава Україні!, Героям Слава!”, бойові побратими понесли на руках труни із загиблими до зали органної та камерної музики, у якій і продовжилося прощання із Героями сучасності.

Дорогою до місця останнього спочинку, тіла солдатів Володимира Дорошенка, Андрія Струся та Ігоря Бжостовського занесли до рідної військової частини.

Виступаючи перед присутніми командир частини висловив щирі співчуття родинам загиблих Героїв, подякував батьками за справжніх чоловіків – патріотів своєї Батьківщини.

“Вони були справжніми патріотами нашої держави, понад усе любили своїх рідних та близьких. Стали професійними військовими і, в годину небезпеки, віддали за усіх нас найдорожче – життя. Хай земля їм буде пухом, а слава про їх звитягу ще довго лунатиме у віках”, – зазначив офіцер.

сцевому кладовищі у братській могилі під звуки Державного Гімну України та залпи салютної команди.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*