У Самбірській виховній колонії відзначили День Святого Миколая

PC190094

У день Святого Миколая в Самбірській виховній колонії відбулося свято “Іде святий Миколай”. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Вихованців  колонії із святом Святого Миколая привітали заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області Богдан Гедз, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, голова ради асоціації платників податків України у місті Львові Ярослав Бондар, представники духовенства та місцевої влади.

З нагоди Дня Святого Миколая від голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала вихованці закладу отримали подарункові набори та солодощі. На знак подяки діти, які перебувають у закладі, підготували виставу “Іде Святий Миколай”.

Довідка:

Як виховна колонія, заклад працює з 1987 року.  В колонії функціонує  середня загальноосвітня школа та професійно-технічне училище. Станом на 19 грудня 2013 року в закладі перебуває 54 вихованці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*