У регіональному інституті держуправління підписали Договір взаєморозуміння

У четвер, 10 грудня, у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України Львівська облдержадміністрація та облрада спільно із колективом навчального закладу підписали Договір взаєморозуміння в академічному й освітньому співробітництві. Таким чином студенти та викладачі Львівського регіонального інституту державного управління при Президентові України матимуть можливість долучатися до сфери державного управління.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив на важливості підготовки на сьогодні кваліфікованих державних управлінців.

“Зараз для покращення роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад області в Україні дуже важливі професійні кадри. Тому ви як студенти повинні засвоїти якомога більше потрібної інформації у стінах навчального закладу та у майбутньому реалізувати свої знання на користь державі. Я переконаний, що вами  гордитиметься Україна” – звернувся голова ЛОДА до студентів навчального закладу.

Своєю чергою директор ЛРІДУ НАДУ Володимир Загорський зазначив, що підписання цього договору є першим кроком до реалізації важливих  реформ на Львівщині та у нашій державі. Адже у рамках договору передбачено співпрацю у науковому та науково-експертному напрямках, зокрема утворення Координаційної ради  з питань роботи з наукових розробок щодо інноваційного розвитку Львівщини (у складі ЛРІДУ НАДУ, ЛОДА та ЛОР) та центру тестування на предмет офіційної працездатності державних службовців, а також посадових осіб місцевого самоврядування. Також у майбутньому на базі інституту планують утворити центр антикорупційних досліджень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*