У реформуванні правоохоронної системи України слід використовувати досвід європейських країн, – В. Шемчук

Реформування правоохоронної системи України повинно ґрунтуватись на тих засадах, які на сьогодні існують в європейських країнах. Проте також не потрібно повністю відмовлятись й від власних традицій та напрацьованого досвіду. На цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук, 12 квітня, під час відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Діяльність підрозділів кримінальної міліції: сучасний стан та перспективи вдосконалення».

За словами керівника області, однією із вагомих проблем у якісному реформуванні правоохоронної системи є теоретична спрямованість цього питання. «Можливо якраз через надмірні взаємини із науковою спільнотою, через те, що ми набагато більше керувались вказівками науковців, а ніж практиків, ще не зроблено тих кроків, щоб якісно реформувати правоохоронний блок», – сказав Віктор Шемчук.

Також він зазначив, що результати конференції матимуть і практичне вирішення, і теоретичне обґрунтування, але не слід забували й про людський чинник у діяльності правоохоронної системи.

«В Україні є фахові люди, котрі можуть долучитись до роботи, з якою щоденно на практиці стикаються працівники кримінальної міліції. Можна говорити багато про те, якими шляхами рухатись у правоохоронній системі, як повинні працювати ваші співробітники в конкретних ситуаціях, використовувати досвід іноземних країн, але нам не слід забувати про те, що за кожним із цих питань стоїть людина в пагонах, підлеглий тих чи інших керівників», – наголосив Віктор Шемчук.

Загалом, учасники Міжнародної конференції розглянуть найбільш нагальні проблеми у сфері кримінальної міліції та правоохоронних органів, проаналізують їх функціональну потужність та юридичну й економічну відповідальність. Також обговорюватимуться ймовірні шляхи вдосконалення діючої системи, підвищення професіоналізму працівників та  функціонування кримінальної міліції в умовах чинності нового Кримінального Процесуального Кодексу України.

Зазначимо, що проводить конференцію Львівський державний університет внутрішніх справ, за підтримки Фонду Ганса Зайделя. Її учасниками є науковці вищих навчальних закладів, наукових установ, працівники правоохоронних органів України та іноземних держав, зокрема Республіки Польща, Республіки Молдова та Азербайджану.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*