У разі прийняття рішення чи виникнення підстав змінити систему оподаткування з нового року не забудьте подати заяву

 Граничні терміни для подання до контролюючих органів заяв про перехід на ту чи іншу систему оподаткування. Платники податків, які мають намір змінити з наступного року систему оподаткування, повинні прийняти рішення вже найближчим часом.

Так, для того, щоб перейти із загальної системи оподаткування на спрощену, за умови відповідності критеріям обраної групи платників єдиного податку, необхідно подати заяву до контролюючих органів не пізніше 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, тобто не пізніше 16 грудня 2016 року.

Щоб здійснити перехід у зворотньому напрямку, із єдиного податку на загальну систему, у разі перевищення граничного обсягу доходу, потрібно звернутись із заявою у строк не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу, тобто не пізніше 20 січня 2017 року.

У разі переходу із спрощеної системи оподаткування на загальну систему із інших підстав (обов’язкового чи добровільного) відповідну заяву слід подати не пізніше 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу, тобто не пізніше 21 грудня 2016 року.

Якщо платних хоче змінити групу єдиного податку добровільно, то він повинен подати заяву до контролюючих органів не пізніше 15 календарних днів до початку наступного кварталу, тобто не пізніше 16 грудня 2016 року.

Якщо перехід до іншої групи платників єдиного податку здійснюється у зв’язку із перевищенням граничного обсягу доходів, то про це слід заявити не пізніше 20 числа місяця, наступного календарного кварталу, у якому допущено перевищення обсягу доходу, тобто не пізніше 20 січня 2017 року.

Вимоги до груп єдиного податку (вид діяльності, обсяг доходів, кількість працівників) встановлені в пункті 291.4 статті 291 Податкового кодексу України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*