У районному центрі зайнятості був проведений семінар на тему: «Правове регулювання трудових відносин в частині прийому, переведення, звільнення працівників та ведення трудових книжок»

Турківський РЦЗ інформує, що 27.03.2013 у приміщенні центру зайнятості був проведений семінар на тему: «Правове регулювання трудових відносин в частині прийому, переведення, звільнення працівників та ведення трудових книжок». На семінарі були присутні 15 представників кадрових служб підприємств, установ та організацій району. Директор центру зайнятості Б.Голич коротко ознайомив присутніх із станом ринку праці району, видами послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості, а також зауважив, що служба зайнятості завжди відкрита для співпраці з ПОУ району, соціальними партнерами та громадськими організаціями з метою розв’язку проблем, що мають місце на ринку праці району.

В.Чолавин, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, ознайомив присутніх з Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників та Порядком надання роботодавцями інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Крім цього В.Чолавин ознайомив присутніх з нововведеннями у сфері зайнятості згідно нового Закону України «Про зайнятість населення», який вступив у дію 1 січня 2013 року. Відтепер новим стимулом для роботодавців для працевлаштування безробітних є одержання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*