У районній бібліотеці для дітей в м.Турка було проведено поетичний вернісаж «Її вірші, як перла многоцінні, як дивний скарб серед земних століть»

Поетичний вернісаж «Її вірші, як перла многоцінні, як дивний скарб серед земних століть»
25 лютого в Україні відзначається 148-річниця від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості.
З нагоди дня народження письменниці Лесі Українки у районній бібліотеці для дітей в м.Турка було проведено поетичний вернісаж «Її вірші, як перла многоцінні, як дивний скарб серед земних століть». На заході всіх присутніх ознайомили з життям та творчістю видатної поетеси, прозвучали поезії у виконанні читачів бібліотеки. Також був організований перегляд літератури «На крилах поезії з Л. Українкою»

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*