У районі відзначатимуть 72-гу річницю утворення УПА

images14 жовтня в смт.Бориня Турківського району відбудуться заходи, присвячені 72-ій річниці утворення Української Повстанської Армії. Згідно розпорядження голови райдержадміністрації Василя Гакавчина розроблено план заходів з відзначенням та популяризації подій, пов’язаних із національновизвольним рухом на території Турківського району, а саме:

 

1.Провести просвітницькі заходи на вшанування пам’яті воїнів УПА.

2.Організувати та провести в загальноосвітніх навчальних закладах виховні години, конференції, семінари, уроки пам’яті щодо вивчення, висвітлення подій, пов’язаних з національно-визвольним рухом на території Турківського району.

3.Організувати та провести у закладах культури мистецькі заходи, пов’язаних з національно-визвольним рухом на території Турківського району.

4.Провести у публічних бібліотеках району тематичні книжкові виставки,      уроки пам’яті та інші заходи пов’язаних з національно-визвольним рухом на території Турківського району.

5.Забезпечити упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, військових кладовищ та місць поховань воїнів УПА в населених пунктах району.

6.Провести районне свято з відзначення вояків УПА, які загинули на території Турківського району.

7.Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації підготовку та проведення заходів у зв’язку з відзначення подій, пов’язаних із національно-визвольним рухом на території Турківського району.

8.Вшанувати полеглих за волю України, похованих на цвинтарі в селах  Яблунів, Головське, Лімна, Красне, Либохора , Н.Висоцьке, с.Нижнє, смт.Бориня, Ісаї, Кривка, Кринтята, Ясениця та м.Турка.

9.Провести науково-пошукові роботи із збору фактичного матеріалу про воїнів УПА, які були виходцями з району або проживали на його території

10.Священнослужителям всіх конфесій відправити панахиди за загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України

11.Розробити і подати на затвердження сесії районної ради Програму по популяризації національно-визвольної боротьби на теренах Турківського району на 2015 рік.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*