У районі розпочався черговий призов на строкову військову службу

???????????????????????????????Сьогодні, 8 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі представників районного військового комісаріату та завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції Володимира Багана проведено нараду щодо чергового  осіннього призову громадян на строкову військову службу.

На нараді, зокрема, зазначено, що з 1 жовтня 2015 року до війська призиваються на строкову військову службу громадяни України чоловічої статі, які придатні за станом здоров’я до військової служби. Явці на призовну дільницю Турківського району підлягають усі громадяни 1997 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1988 – 1997 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. Триватиме призов до 30 листопада 2015 року. Термін проходження військової служби для юнаків, які не здобули вищої освіти становить 18 місяців, а з вищою освітою – 12 місяців. Оповіщення громадян про призов на строкову військову службу і їх прибуття на призовну дільницю відбувається за наказом військового комісара і повістками, врученими призовникам через виконавчі комітети місцевих рад.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*