У районі проводитимуться навчання з питань цивільного захисту населення

загруженное (14)ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

Прослухайте повідомлення Турківської районної державної адміністрації  «по навчанню».

30-го жовтня 2015 року на території району будуть проводитися  навчання з питань цивільного захисту населення. У ході навчання будуть відпрацьовуватись практичні дії підрозділів цивільного захисту з можливим переміщенням сил і засобів, та проводитись оповіщення населення сигналом цивільного захисту «Увага всім!» – звучанням електросирен. Почувши його негайно увімкніть гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на частоту «Першого каналу Українського радіо», «Львівського радіо» та «Українського радіо «Культура», а телеприймачі на 12 канал Львівського телебачення та УТ-1 Національної телерадіокомпанії України і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації (детальніше про частоти на яких передаються повідомлення цивільного захисту та територію поширення сигналу на райони області дивиться на Інтернет сайті облдержадміністрації в розділі «Рекомендації для населення з цивільного захисту»).

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім !».

У зв’язку з тим, що згадані заходи з питань цивільного захисту населення проводяться з навчальною метою, практичні дії не відпрацьовуйте, зберігайте спокій.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*