У районі проводиться профілактичний захід “Урок”

imagesСлужбою у справах дітей Турківської районної державної адміністрації, відділом освіти районної державної адміністрації на виконання  ст. 53 Конституції України, Закону України “Про загальну середню освіту” проводиться профілактичний захід “Урок” у Турківському районі.

Метою даного профілактичного заходу є виявлення дітей шкільного віку, які не були охоплені навчанням на початок навчального періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності. Надання дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року.

У ході проведення Всеукраїнського профілактичного заходу ” Урок”, виявлено 14 дітей, які не приступили до занять у навчальних закладах Турківського району, з них:

–         віком від 6 до 10 років – 7 дітей;

–         віком від 15 до 18 років – 7 дітей.

Основними причинами, з яких діти не навчаються, є:

–         за заявою батьків- 8;

–        за релігійними переконаннями (переселенці із Криму)- 3

–         у зв’язку із станом здоров’я – у 3 випадках.

Проводиться подальша робота щодо залучення дітей до навчання.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*