У районах області пройдуть фестивалі-ярмарки: ініціатива департаменту культури

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив керівникам районів активізувати роботу народних домів, зокрема забезпечити проведення культурно-мистецьких заходів та покращити стан самих приміщень.

Про це йшлося під час наради з головами РДА та мерами міст обласного значення у середу, 16 березня.

“На сьогодні дуже важливо, щоб у кожному народному домі області щотижня проводили культурно-мистецькі заходи, – наголосив очільник області. – Для цього необхідно залучати художні та аматорські колективи районів, які зможуть демонструвати свої таланти”.

У свою чергу директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська наголосила, що обласний департамент всіляко сприятиме і допомагатиме у цій роботі районним відділам культури. “Чимало заходів ми пропонуємо самі, приїжджаємо з колективами, майстер-класами, проводимо різні зустрічі, – розповіла Христина Береговська. –  Окрім того, ми ініціювали акції, які передбачають безкоштовне відвідування музеїв, театрів, екскурсій у Львові для літніх людей та малозабезпечених родин”.

Окрім того, директор департаменту запропонувала цікаву ініціативу – проведення фестивалів-ярмарків в районах області.

“Кожен район сьогодні має свою родзинку, яку можна використати для його промоції, – зазначила Христина Береговська. – Якщо мистецтво стане інструментом, а аграрна продукція засобом – це позитивно вплине на розвиток регіону”.

Нагадаємо, на Львівщині налічують 1385 народних домів та 420 колективів художньої самодіяльності. До слова, торік в області відкрили 3 сучасних народних доми та провели ремонт у 130 приміщеннях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*