У Радехові відбувся військово-патріотичний вишкіл

З нагоди Дня Захисника України у Радехові відбувся військово-патріотичний вишкіл “Патріот України”, в якому взяли участь учні старших класів Бишівської, Стоянівської, Корчинської загально освітніх шкіл.

Вишкіл розпочався з підняття Державного Прапора України та червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу. Надалі досвідчені інструктори протягом дня навчали учасників вишколу топографії та орієнтуванню на місцевості, основам вуличного самозахисту, основам домедичної допомоги та ознайомили курсантів із стрілецькою зброєю, набоями та вибуховими військовими боєприпасами.

У перерві між заняттями для учасників вишколу організували мистецьку частину, де звучали під баян авторські патріотичні пісні та вірші.

За результатами занять інструктори відзначили кращих курсантів та вручили сертифікати про успішне проходження вишколу та цінні подарунки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*