У Пустомитівлькому районі протестували на коронавірус ще 57 осіб

Перші тестування на коронавірус мешканців Львівщини, які повернулися з-за кордону та перебувають у зоні ризику, провели вчора у Пустомитівському районі – там працювали мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри.

31 березня протестували на коронавірус ще 57 осіб. Результат усіх – негативний, ще 7 осіб – відмовилися від проведення тесту.

Усіх, хто відмовився від проведення тесту, моніторить сімейний лікар, інформація них передається у РДА і поліцію, де складають відповідні протоколи.

Зазначимо, експрес- тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус.

Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.

Зараз на Львівщині є 6 тисяч експрес-тестів, які надійшли із Китаю. Ще 20 тисяч має надійти від ІТ-кластеру у межах співпраці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*