У Пустомитах відкрили районний Центр надання адміністративних послуг

IMG_4051_top

Сьогодні, 28 листопада, виконуючий обов’язки заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Андрій Мадзяновський урочисто відкрив Центр надання адміністративних послуг Пустомитівської районної державної адміністрації, що розташований в приміщенні поштового відділення м.Пустомити (вул.Грушевського, 46).

Під час урочистостей Андрій Мадзяновський наголосив, що на виконання  Закону України «Про адміністративні послуги», Указу Президента України, а також доручень Глави держави такі Центри до початку 2014 року будуть створені у кожному районі області.

«Основним результатом створення таких Центрів є доступність владних органів для громадян і реалізація основного принципу: влада для громади, а не громада для влади. Облаштування зручних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним з наших основних завдань, адже саме за якістю цих послуг люди оцінюють турботу влади і її ефективність», – зазначив він.

Також Андрій Мадзяновський від імені голови Львівської обласної державної адміністрації привітав учасників урочистостей та подякував місцевим підприємцям, які долучились до будівництва Центру надання адміністративних послуг у Пустомитах.

Зазначимо, що в Центрі створено 9 робочих місць для адміністратора, державних реєстраторів, а також представників управління Пенсійного фонду України, районного відділу Держземагентства у Пустомитівському районі, Пустомитівського РС ГУ ДМС України у Львівській області, управління соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури. Загалом, тут надаватимуться 32 адміністративні послуги (натисніть для перегляду).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*