У ПрАТ “Львівобленерго” впроваджено систему онлайн-розрахунків

У ПрАТ “Львівобленерго” впроваджено систему онлайн-розрахунків зі споживачами електричної енергії “Персональний кабінет” – веб-сервіс, що створений для здійснення розрахунків за електричну енергію дистанційно, як населення, так і споживачів – суб’єктів господарювання. Починаючи з лютого 2017 року споживач, попередньо зареєструвавшись у “Персональному кабінеті”, може самостійно вносити покази приладів обліку, отримувати 1 рахунки, акти про використану електричну енергію, акти про прийняття- передавання товарної продукції тощо.

Використання системи онлайн-розрахунків “Персональний кабінет” споживачами – суб’єктами господарювання на веб-сайті ПрАТ “Львівобленерго” можливе за умови укладення Додаткової угоди до Договору про постачання електричної енергії про проведення розрахунків через систему онлайн-розрахунків зі споживачами електричної енергії – суб’єктами господарювання. Для цього потрібно звернутись у відповідний підрозділ Товариства, де споживач обслуговується.

Зареєструвавшись за адресою info.loe.lviv.ua споживач отримає свою персональну сторінку. Сервіс дає можливість подавати покази приладів обліку, отримувати документи (рахунки, акти про використану електричну енергію, акти про прийняття-передавання товарної продукції тощо), подавати запити.

Телефони, за якими можна отримати консультації щодо переходу на розрахунки у “Персональному кабінеті”:

 

Відділ розрахунків і договорів виконавчої дирекції тел. – 239 20 80

Львівське міське відділення електропостачання тел. 233-30-16

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*