У понеділок стартує ІІ міжнародний Фестиваль співаної поезії

З  6 по 12 травня у Львові відбудеться міжнародний фестиваль «Lviv Music & Poetry Week». Дійство присвячене 100-річчю з дня народження відомого українського перекладача, поета, лінгвіста Миколи Лукаша.

«Lviv Music & Poetry Week» збере близько п’ятдесяти поетів, письменників та перекладачів з діаспори та України. Головними локаціями фестивалю є Львівський органний зал та КЗ ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв». Вхід на всі події –  вільний.

У межах фестивалю відбудуться зустрічі учнівської та студентської молоді в навчальних закладах, бібліотеках, народних домах міста Львова та Львівської області з гостями фестивалю, презентації, автограф-сесії, поетично-музичні концерти для гостей фестивалю.

«Наш фестиваль покликаний відшуковувати та допомагати у розвитку молодих талановитих поетів, письменників та бардів у районах Львівської області. Ми хочемо піднести рівень зацікавленості до літератури і культури.  Також важливим завданням для нас є допомогти молодим людям в усвідомленні досягнень українського народу, його інтелектуальних і духовних надбань», – розповідають організатори.

Основними подіями фестивалю стане відкриття унікальної міжнародної виставки – конкурсу акварелі «Акварельні монологи» та студентський конкурс екслібрисів за мотивами творів Миколи Лукаша. Також «Lviv Music & Poetry Week»  нагородить переможців конкурсу молодих літераторів «– пре – ЛЮД – і – Я».

Детально про розклад подій ви можете дізнатись переглянувши програму фестивалю.

«Lviv Music & Poetry Week» одна з численних подій міжнародного всеукраїнського фестивалю “ЛукашФест” який організовує близько 50 унікальних заходів присвячених сторіччю дня народження Миколи Лукаша. Про фестиваль “ЛукашФест” можна прочитати тут.

Контакти організаторів:

  • 096 016 5036  – Лілія Плахтій, директор фестивалю «Lviv Music & Poetry Week».
  • 097 320 7566 – Тетяна Савчин, головна координаторка Лукаш Фесту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*