У понеділок стартує форум Creative Ukraine

У понеділок, 19 листопада, розпочне свою роботу форум Creative Ukraine. Про це інформують у Міністерстві культури та інформаційної політики України. 

Creative Ukraine – форум, що формує простір для діалогу та обміну досвідом між державними службовцями, міжнародними експертами та креативним бізнесом щодо адаптації до реалій, спричинених пандемією.

Цього року Форум вперше відбудеться в унікальному гібридному форматі. Він покликаний сформувати оптимальні шляхи підтримки креативних індустрій України в умовах нової реальності.

Серед спікерів – представники держорганів України, урядів ЄС, HBO та інших відомих компаній, Стенфордського й Гарвардського університетів, креативні бізнеси, донорські організації, українські та міжнародні креативні діячі.

Зареєструватися на захід можна за посиланням. Форум проводиться онлайн з використанням сучасних онлайн-платформ та інтерактивних інструментів. Опісля реєстрації, усі деталі участі надішлють на пошту.

Ознайомитися із детальною програмою можна тут. 

У межах форуму відбудуться панельні дискусії з українськими та міжнародними експертами; секторальні модулі, де в інтерактивному форматі запрошують ділитися ідеями підтримки та розвитку секторів креативної економіки (кіноіндустрія, мода, книговидання, концертна індустрія, народні художні промисли). Мета секторальних модулів — зібрати ідеї для подальшого опрацювання їх у державні політики та програми.

Стати учасниками дійства запрошують представників органів державної влади, креативних підприємців і діячів культури, експертів у сфері культури та економіки, представників громадянського суспільства.

На форумі Creative Ukraine можна:

  • дізнатися про значення креативних індустрій для економіки України;
  • почути, як креативні індустрії за кордоном адаптуються до викликів, спричинених пандемією;
  • висловити ідеї щодо державної політики підтримки креативних індустрій і формування креативної економіки;
  • знайти нові партнерства, інвесторів чи фінансування від донорських організацій.

Стартуватиме захід о 9:00 годині.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*