У польському Ярославі відбулася чергова Комісія з питань транскордонного співробітництва

12 березня у музеї-садибі Орсеттіх у м. Ярослав, Республіка Польща, відбулося засідання Комісії з питань транскордонного співробітництва що діє в рамках українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва (МКРМС).

Засідання відбулось за участі керівника апарату Львівської ОДА Маріанни Вільшинської, воєводи Підкарпатського Еви Леніарт, старости м. Ярослав Тадеуша Чржана, а також  представників профільних департаментів обох країн, виконавчого директора АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» Галини Литвин та інших експертів.

В ході засідання Комісії сторони обговорили стан розбудови прикордонної та під’їзної інфраструктури міжнародних автомобільних пунктів пропуску; важливості пришвидшення процедури погодження Міністерством фінансів Республіки Польща договорів на виконання робіт в рамках Договору між Урядом Республіки Польща та Урядом Українипро надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги; перспективних пунктів пропуску, а саме «Лопушанка-Міхновець», «Боберка-Смольник», «Нижанковичі-Мальховичі»; відновлення залізничних сполучень зокрема «Хирів-Загуж» та «Нижанковичі-Перемишль», а також медичну складову транскордонної безпеки.

Окрім цього, з ініціативи української сторони, обговорили питання важливості Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна у фінансовій перспективі 2021-2027, двостороннього співробітництва у сфері захисту навколишнього середовища, поглиблення співпраці в сферітуризму та збереження спільної культурної спадщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*