У Польщі на митрополичий престол введено Архієпископа Євгена Поповича

У суботу, 19 грудня, в катедральному соборі Святого Івана Хрестителя у Перемишлі (Республіка Польща) відбувся чин введення на митрополичий престол Архієпископа Євгена (Поповича).

Архиєрейську Літургію та чин введення на митрополичий престол здійснив Отець і Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук).

Участь в урочистих заходах взяв і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Очільник Львівщини зачитав привітання від Президента України Петра Порошенка.

На свято зібралися близько 40 владик з України та Польщі.

Довідка:

Євген Попович народився 12 жовтня 1961 року в Члухові у південно-західній Польщі. Після закінчення школи, 1981 року вступив до Вищої духовної семінарії в Любліні, а 17 жовтня 1986 року отримав ієрейські свячення. Після періоду душпастирської праці на різних парафіях Польщі, поїхав на навчання до Риму, де здобув докторат зі східного канонічного права в Папському східному інституті. Деякий час виконував служіння судового вікарія у Львівській архиєпархії та викладав у Львівській духовній семінарії, після чого повернувся до Польщі. 27 грудня 2013 року отримав архиєрейське рукоположення з рук Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та ієрархів УГКЦ в Польщі – Митрополита Івана та Вроцлавсько-Ґданського Єпарха Володимира. 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*