У період Великодніх свят мешканці Львівщини дотримались карантинних заходів, – із селектора

Про це повідомили сьогодні, 23 квітня, у межах селекторної наради під головуванням керівника Офісу президента України Андрія Єрмака. Участь від Львівщини онлайн взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, міський голова міста Львова Андрій Садовий.

Серед питань, розглянутих у межах наради, – дотримання карантинних заходів у період Великодніх свят.

Відтак, Андрій Єрмак заслухав звіти областей щодо реалізації державного проекту “Великдень вдома”, дотримання карантинних заходів у святковий період.

Керівник Офісу відмітив Львівську область та наголосив на тому, що на території регіону мешканці виявили свідому позицію та дотримувалися усіх рекомендацій.

Так, минулого року у богослужіннях з нагоди святкування Великодня на території Львівської області взяло участь близько 1,5 млн осіб, а цього року цифра ледь перетнула позначку у 30 тисяч.

Як результат – ситуація із захворюваністю жителів області є контрольованою, а ріст пацієнтів, у яких підтверджено COVID-19 сягає не більше 5%.

Зазначимо, що за попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 14 осіб. Скеровано на самоізоляцію 69 осіб. Знаходяться в стаціонарах 156 хворих.
Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 8 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 282-х осіб.
Померло 12 осіб. Одужали від Коронавірусної інфекції 32 людини.

Окрім того, Андрій Єрмак відзначив хорошу співпрацю Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради у боротьбі з коронавірусом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*