У Перемишлянах відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг

Перемишляни ЦНАП29 листопада відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг, що розташувався на першому поверсі Перемишлянської райдержадміністрації за адресою вул. Привокзальна, 3.

З вітальним словом до присутніх звернувся  голова Перемишлянської РДА Орест Краєвський. Зокрема, очільник району наголосив, що реформу у сфері надання адміністративних послуг ініціював Президент України, а першим кроком в цьому напрямку, було ухвалення Верховною Радою України 6 вересня 2012 року Закону України “Про адміністративні послуги”, який чітко регламентує процедуру їх надання. Також голова РДА побажав, щоб ініціативи, започатковані Главою держави, були ефективно впроваджені на місцевому рівні, приносячи користь для мешканців району.

Зазгначимо, у нововідкритому Центрі надаватиметься більше 30 адміністративних послуг. За принципом «єдиного вікна», тобто відповідно до європейських норм і стандартів, мешканці прозоро і легко отримуватимуть усі необхідні документи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*