У Новояворівську відкрили мурал присвячений Андрію Кузьменку

До дня народження Андрія Кузьменка на фасаді ПК «Кристал» у м.Новояворівськ, де проивавав і розпочав свій творчий шлях Кузьма Скрябін, з’явився мурал з його зображенням.

В понеділок, 17 серпня, у день народження Андрія, відбулося офіційне відкриття муралу, участь у якому взяв заступник голови ОДА Іван Собко.

«Його слова давно розібрали на цитати. Він завжди говорив те, що думав. У кожного з нас є свій спогад, пов’язаний з його піснями, свій рядок його пісні, своя мелодія. Сьогодні у його рідному Новояворівську мав честь взяти участь у відкритті муралу, присвяченому пам’яті Кузьми. Дякую всім, хто долучився до його створення, величезне спасибі батькам за такого сина. Він назавжди залишився в наших серцях» – зазначив Іван Собко.

Мурал є частиною проєкту «Скрябін. Початок…», авторами якого є львівські ротарійці, які після погодження проєкту з батьками Андрія, взялися за його реалізацію. Проєкт «Скрябін. Початок…» передбачає втілення в життя елементів вшанування пам’яті фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка у містах де відбувалося творче становлення музиканта.

Саме новояворівський «Кристал» став колискою музики для Андрія, тут проходили його репетиції і був заснований славетний гурт «Скрябін». Тому першим етапом проєкту стало виготовлення муралу на одній з його стін. Виконав мурал відомий львівський мураліст, професіонал своєї справи – Святослав Владика.

Нагадаємо, 17 серпня Андрію Кузьмі мало б виповнитися 52 роки. Андрій Кузьменко – український співак, композитор, поет, письменник, телеведучий та продюсер. Лідер гурту «Скрябін». Загинув співак 2 лютого 2015 року, поблизу населеного пункту Лозуватка, Дніпропетровської області внаслідок автокатастрофи.

Нагадаємо, що вчора,17 серпня, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про присвоєння Андрієві Кузьменкові звання Героя України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*