У навчальних закладах області реалізували проект «DrugHunters»

За підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес – Львів» спільно з патрульною поліцією Львівської області реалізували проект «DrugHunters».

Відтак, понад місяць активісти «DrugHunters» та члени МНК відвідували навчальні заклади міста Львова та області. В межах проекту провели понад 20 лекцій та відвідали понад 20 шкіл, 4 училища та 6 ВНЗ, де навчаються  молоді люди віком від 14 до 18 років. Також відбулася масштабна акція з зафарбування телеграм-каналів, які розповсюджують наркотичні речовини методом «закладки».

«Дуже важливо, щоб молодь була обізнана в цій темі, тому варто працювати з нею, щоб застерегти від спокуси. Здоровий спосіб життя – завжди в моді. Наркотики – це залежність, яка вбиває людей. Ми закликаємо всю молодь проводити свій час з користю. Ви можете займатися спортом, читати книжки чи бути волонтером» – зазначає голова ГО МНК-Львів Данило Шепінько.

Координатори проекту «DrugHunters» зазначають, що це один з найуспішніших проектів співпраці громадськості з поліцією.

Нагадуємо, що проект «DrugHunters», є переможцем конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*