У Національній академії Сухопутних військ відзначили День захисника України

Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України, яке відзначають щорічно 14 жовтня, у Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості та мистецька частина.

Розпочалися заходи зі спільної молитви та хвилини мовчання за загиблими у зоні проведення бойових дій військовослужбовцями.

Привітав курсантів та офіцерів із прийдешнім святом голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

«Велика честь бути сьогодні посеред вас. Ви – еліта нації, ви покликані захищати інтереси України. Багато з вас кожного дня захищають нашу державу, і День захисника України недаремно впроваджений національним святом. Дозвольте привітати вас всіх і запевнити, що та нелегка праця, яку ви щодня виконуєте, буде гідно оцінена державою, народом України, нами всіма. Дозвольте особисто подякувати вам за те, що ви щодня несете у своїх серцях патріотизм до України. Від імені українського народу дозвольте щиро подякувати вам. Слава Україні!», – звернувся до захисників очільник області.

В межах урочистостей Маркіян Мальський від імені Президента України Володимира Зеленського вручив орден “За мужність” III ступеня солдату Роману Шкумату та майору Антону Письменському, а також за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни під час виконання завдань у зоні проведення Операції об’єднаних сил та з нагоди Дня захисника України нагородив військовослужбовців Почесними грамотами та Подяками.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*