У нас є всі можливості для вчасного завершення всіх робіт,- Володимир Гройсман про підготовку до опалювального сезону

Україна сьогодні має всі можливості для вчасної і якісної підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, і повнота відповідальності за проведення необхідних робіт лежить на місцевій владі.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної селекторної наради з питань підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, яка проходить в Миколаєві.

«Підготовка до опалювального сезону – надважлива, і тут багато залежить від роботи місцевої. Ключова вимога – підготуватися вчасно, аби люди відчували в оселях затишок, тепло й безперебійне постачання послуг. Маємо також забезпечити роботу всіх видів транспорту та утримання мережі доріг, – сказав Глава Уряду. – У нас є ще час для звершення підготовчих робіт, але відповідальність  – на місцевих керівниках. Я бачу всі можливості для якісної підготовки».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*