У Молодіжному центрі відбулась зустріч молоді із бійцями добровольчих батальйонів

Сьогодні, 26 жовтня, в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру відбулась зустріч молоді з бійцями добровольчих батальйонів «ОУН» та «Правий Сектор», які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Під час зустрічі добровольці розповіли присутнім про свій досвід перебування на війні, поділилися своїми історіями шляху до армії, психологічними та ментальними страхами, а також способами мотивації у прийнятті тих чи інших рішень.

«Добровольці в більшості своїй готувалися до війни за довго до її початку. Ми готувалися до неї і психологічно і фізично. Адже ми розуміли, що незалежність без боротьби неможлива. Читаючи фундаментальні роботи українських націоналістів було зрозуміло, що Росія так просто нас не відпустить. Окрім Майдану, події, що відбулись в Одесі у травні 2014 року були фактично першою перемогою України над «русским миром». Це яскравий приклад того, як українці почали свій опір проти агресора. Людина може все життя прагнути до добробуту та комфорту, але війна змінює усе. Це усвідомлення прийшло під час «військової екскурсії» Пісками. Водночас варто відмітити, що на війні зустрічаєш стільки друзів скільки не зустрінеш у мирному житті», – розповів боєць Добровольчого Батальйону «ОУН» Антон Петрівський .

Бійці розповіли про взаємопітримку під час бойових дій та важливість довіри між побратимами.

Молодь під час зустрічі мала змогу поставити питання атовцям щодо побуту на війні, допомогу волонтерів та підтримку сімей. У зустрічі взяли участь бійці Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Крупа Олег, Бобанич Тарас  та бійці Добровольчого Батальйону «ОУН»Петрівський Антон та Лупан Роксолана.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*